Wojewódzka 10

WOJEWÓDZKA OFFICE Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej KG Group realizującej inwestycje na rynku mieszkaniowym, komercyjnym oraz lokali handlowo – usługowych. Spółka została założona w celu realizacji przedsięwzięcia, polegającego na budowie budynku biurowego z lokalami handlowo – usługowymi objętego projektem inwestycyjnym Wojewódzka10.

Inwestycja realizowana jest przez zespół pracowników posiadających wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w realizacji ogólnopolskich inwestycji . To właśnie ich wiedza, fachowość oraz zaangażowanie decydują o rozwoju Grupy Kapitałowej KG GROUP.

Wojewódzka 10 to kompleks biurowo-hotelowy, zlokalizowany w Katowicach, w okolicy Dworca Głównego oraz Rynku Katowickiego.

Obiekt oferuje najem powierzchni biurowej na parterze i czterech kondygnacjach, o łącznej powierzchni ok. 2.800 m2 z bezpośrednim dostępem do strony ul. Wojewódzkiej.

Standard budynku oraz lokalizacja sprawiają, że Wojewódzka 10 stanowi idealne miejsce dla prowadzenia biznesu w Katowicach.

Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000055475

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Wojewódzka 10 Biuro Sprzedaży

ul. Wojewódzka 10
40-026 Katowice

Opiekun inwestycji 

Krzysztof Bukalski
wojewodzka10@kgg.com.pl
Tel. 602 764 227